Magdalena Mruczyńska

Magdalena Mruczyńska

Ukończyłam studia medyczne na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1989r i otrzymałam tytuł lekarz stomatologa.

Po odbyciu odpowiednich staży i zdaniu egzaminów w 1997r. uzyskałam I st. specjalizacji ze stomatologii ogólnej a w 2002 r. II st. specjalizacji z ortodoncji i tytuł specjalisty ortodonty.

Ponieważ ortodoncja jest dziedziną stomatologii prężnie się rozwijającą ustawicznie dokształcam się biorąc udział w licznych kursach i sympozjach prowadzonych przez wykładowców polskich i zagranicznych. Uzyskuję w ten sposób najnowszą wiedzę potwierdzoną certyfikatami ( zdjęcia sprawdź). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Sekcji Ortodontycznej Zachodniopomorskiego Koła Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Z ortodoncją jestem związana od momentu ukończenia studiów, ponieważ po odbyciu staży podyplomowych, odbywałam indywidualne staże w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Poradni Ortodontycznej, a później pracowałam samodzielnie w Miejskiej Poradni Ortodontycznej na ul. Zwycięstwa, którą potem przeniesiono na ul. Św. Wojciecha. Poradnie tą prowadziłam aż do jej rozwiązania na skutek reorganizacji służby zdrowia. Od tego czasu pracowałam w gabinetach dr K. Bastka na ul. Piłsudskiego w Koszalinie gdzie zajmowałam się ortodoncją.

Od maja 2011 wraz z mężem pracujemy we własnym gabinecie na ul. Spółdzielczej 6 w Koszalinie, gdzie serdecznie zapraszamy!

Prywatnie jestem mamą dwóch prawie dorosłych córek ( jedna studiuje stomatologię w Szczecinie, druga dziennikarstwo oraz reklamę i media w Poznaniu). Lubię swój ogród, bardzo przyjacielskiego psa rasy Hovawart, rudą kotkę indywidualistkę, dobrą książkę i leniwe podróże z mężem i przyjaciółmi po krajach śródziemnomorskich, w czasie których poznaję nie tylko kulturę i sztukę ale także smaki, które później przenoszę do własnej kuchni.
Jarosław Mruczyński

Jarosław Mruczyński

Ukończyłem studia medyczne na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1989r. i otrzymałem tytuł lekarza stomatologa. Po studiach rozpocząłem pracę w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Poradni Chirurgii Stomatologicznej. Po odbyciu licznych staży i zdaniu odpowiednich egzaminów w 1992r. uzyskałem I st. a w 1999r. II st. specjalizacji z chirurgii stomatologicznej i tytuł specjalisty chirurga stomatologicznego.

Cały czas weryfikuję swoja wiedzę jeżdżąc na kongresy i sympozja z chirurgii stomatologicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

Od ponad 14 lat pracuję w Wojewódzkim Szpitalu w Koszalinie na Podooddziale Chirurgii Stomatologicznej. Współpracowałem także przez wiele lat z dr K. Bastkiem w jego gabinecie na ul. Piłsudskiego w Koszalinie.

Od maja 2011r wraz z żoną pracujemy we własnym gabinecie na ul. Spółdzielczej 6 w Koszalinie, gdzie serdecznie zapraszam.

Prywatnie podzielam pasję mojej żony w podróżowaniu po krajach śródziemnomorskich i poznawaniu ich kultury także kulinarnej. Lubię także dobrą książkę i dobre wino szczególnie do smacznego jedzenia.